МОСТИ У ЗАПОРІЖЖІ БУДУЮТЬСЯ ПОСИЛЕНИМИ ТЕМПАМИ!

Дата: 23.08.2021 11:11

20 серпня 2021 - 13:45

На вантовому мосту у Запоріжжі мостобудівники працюють водночас на пілонах, а також на верховій та низовій частинах мосту.

Вантовий міст, що входить до складу Автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжя, буде найвищим мостом в Україні та восьмим найвищим вантовим мостом в Європі. Не дарма запорізькі мости є флагманом президентської програми “Велике будівництво”.

На пілоні з верхової частини мосту вже забетоновано першу після відновлення робіт захватку, висотою 3,3 метри. Зараз виконуються роботи з армування та монтажу опалубки для бетонування наступної захватки. Також на верховій частині мосту ведуться роботи зі зварювання стиків між змонтованими секціями прогонової будови. Паралельно підрядники виконують роботи з піскоструменевого очищення та фарбування секцій.

На низовій частині мосту також очищають секції піскоструменевим методом, а також ведуться роботи з влаштування буронабивних паль монтажних опор.

Також роботи в активній фазі ведуться й на підходах до вантового мосту.

На сьогодні, на об’єкті будівництва Автотранспортної магістралі працюють 530 працівників генпідрядної та субпідрядних організацій. Роботи від поновлення будівництва тривають у режимі 24/7.