Андріївська селищна рада
Бердянський район, Запорізька область

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЇ

Оголошення про проведення сесії

14 червня 2018 року  об 14 год.00 хв.

у приміщенні Андріївської  селищної ради відбудеться  тридцять п’ята сесія

сьомого скликання

тридцять п’ятої сесії сьомого скликання 14 червня  2018 року

1. Про роботу  дошкільних закладів освіти на території селищної ради.
  2. Про  внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2017 №  01  «Про селищний бюджет на 2018 рік».
  3. Про хід виконання Програми «Шкільний автобус».
  4. Про   хід виконання Програми «Подолаємо безробіття разом».
  5. Про хід виконання Програми «Про організацію перевезень пільгових категорій населення Андріївської  селищної ради на 2018 рік».
  6. Про умови оплати праці селищного голови.
  7. Про затвердження  переліку об’єктів та видів суспільно  корисних робіт  на  території Андріївської селищної  ради/для відбування  порушниками/.
  8. Про  початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: Генеральний план смт.Андріївка  Бердянського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту
  9. Про план роботи Андріївської селищної ради на ІI півріччя 2018 року.
  10. Про встановлення розміру відрахувань для сплати до місцевого бюджету частини чистого прибутку(доходу) підприємств комунальної власності територіальної громади Андріївської  селищної ради у 2018 році.
  11. Про встановлення розміру відрахувань для сплати до місцевого бюджету частини чистого прибутку(доходу) підприємств комунальної власності територіальної громади Андріївської  селищної ради у 2019 році.
  12. Про звіт голови  постійної комісій селищної ради з  питань  бюджету.
  13. Про затвердження проектно-кошторисної документації
  14. Про внесення змін до рішення селищної ради  від 30.11.2017 року  № 03 «Про Перелік заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, які фінансуються за рахунок фонду охорони навколишнього природного середовища місцевого бюджету у 2018 році»
  15. Про взяття на облік, збереження та використання безхазяйного нерухомого майна.
  16. Про внесення змін до рішення сесії від 16.03.2018 року № 17 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
  17. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Слесю Володимиру Васильовичу.
  18. Надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.