Міжнародний день захисту дітей

Дата: 05.06.2018 10:49

Фото без описуЗ нагоди  Міжнародного дня захисту дітей бібліотекарі Андріївської селищної бібліотеки організували для маленьких читачів - учнів 1-5 класів, конкурсно-розважальне свято  «Веселкове дитинство».

На святковому заході була представлена книжкова виставка «Райдуга казок», проведені цікаві вікторини, ігри та конкурси.Приємно відмітити, що свято вдалося на славу. Діти отримали багаж позитивних емоцій. Як і у кожному змаганні були і переможці і переможені, але зрештою, не в цьому справа- загальну перемогу здобули радість, гарний настрій, веселощі.Наприкінці заходу діти отримали солодкі призи за проявлені знання, ініціативу, кмітливість, активність.  Та на цьому Свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх школярів -  літні канікули. Проте книга влітку не відпочиває, так само, як і бібліотека.  Отож, Андріївська селищна бібліотека чекає читачів щоднини.Проводьте з користю свій вільний час.