Андріївська селищна рада
Бердянський район, Запорізька область

Новини

консультація щодо житлових субсидій

Дата створення: 11:41 21.11.2018

Вітаю Вас пане Міністре! Поясність, будь ласка, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію її отримати і у кого мають право її забрати.

Реалізація правопросвітницького проекту "Я маю право"

Дата створення: 10:20 14.11.2018

З нагоди святкування 70-річниці Загальної декларації прав людини, в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», Бердянський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області пропонує до ознайомлення інформацію щодо поняття, правових наслідків та механізмів запобігання дискримінації на насильства серед дітей в школі.

Реалізація правопросвітницького проекту "Я маю право"

Дата створення: 08:00 14.11.2018

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Міжнародний день захисту дітей –прекрасне свято радості та надії.

Дата створення: 10:15 12.06.2018

 Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей –прекрасне свято радості та надії.  Цей святковий день у селищі Андріївка  відзначили великою кількістю заходів для дітей - конкурсом малюнків на асфальті, квестом «Моє щасливе дитинство»,святковими концертами. 

Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 10:49 05.06.2018

З нагоди  Міжнародного дня захисту дітей бібліотекарі Андріївської селищної бібліотеки організували для маленьких читачів - учнів 1-5 класів, конкурсно-розважальне свято  «Веселкове дитинство».

Свято Матері

Дата створення: 15:21 15.05.2018

«Можна пройти крізь пустелі і хащі,Тільки без мами не можна нізащо,Бо найдорожче стоїть за словами -В світі усе починається з МАМИ!» Цими словами розпочалося свято «Моя мама найкраща у світі», яке пройшло в Андріївській селищній бібліотеці. Там, де матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки. Ось  і читачі дитячого відділу Андріївської бібліотеки, як оті пташенята щебетали про своїх мам, говорили слова вдячності і любові, читали про них вірші, всі разом співали  пісню «Мама» .  

Мітинг до Дня Перемоги

Дата створення: 09:14 10.05.2018

З нагоди 73- річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, 9 травня 2018 року, у смт.Андріївка на Меморіальному комплексі загиблим воїнам пройшов мітинг- реквієм " Повернемо пам"ять". Андріївці вшанували полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам"ятника.

Урок пам’яті «Минають роки, а подвиг житиме завжди»

Дата створення: 14:34 08.05.2018

Минають роки, відлітають у вічність, АЛЕ Є ДАТИ НЕПІДВЛАДНІ ЧАСУ. Минуло вже 73 роки від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Та пам’ять про ті події завжди буде жити в наших серцях.7 Травня в Андріївській селищній бібліотеці було проведено урок пам’яті «Минають роки, а подвиг житиме завжди», присвячений до Дня Перемоги.

Виховний захід до Великодня

Дата створення: 16:18 05.04.2018

05 квітня 2018 року в приміщенні Андріївської селищної бібліотеки відбувся виховний святковий захід до Великодня.Завідуюча бібліотекою-філією Леоненко В.А. розповіла своїм  маленьким читачам про українські звичаї та традиції святкування Великодня. Юні читачі взяли участь в різних іграх та конкурсах. І в кінці заходу - традиційне пригощання - чаєм та солодощами.